dekoravimas

Nesvarbu, kokia tai proga – vestuvės, krikštynos, gimtadienis ar mergvakaris/bernvakaris – visoms šventėms reikia bendros vizijos, idėjos bei žinoma išpildymo. O jeigu Jūsų galvoje jau sukasi mintys, tačiau trūksta pagalbos iš šalies – mes pasiruošusios padėti. Pagelbėsime Jums sustyguojant šventės vizijos mintis, surasime reikalingus šventinių dekoracijų nuomos tiekėjus, taip pat pasirūpinsime spauda bei jos maketavimu, sukursime gėlių kompozicijas, kurios bus skirtos tik Jūsų šventei. Visas šias šventės detales aptarsime susitikę prie kavos puodelio, o po to bendrausime telefonu ir laiškais, kad viskas būtų taip, kaip norite Jūs. Prisiminkite, jog kiekviena šventė yra individuali ir nepakartojama – todėl džiaukitės jos planavimu, o visus dekoravimo rūpesčius palikite mums.

Mūsų dekoravimo paslaugos kaina prasideda nuo *800 Eur, į šią kainą įskaičiuotos šios zonos:

  • svečių stalai;
  • saldus stalas;
  • papildomos zonos (pvz.: damų, džentelmenų, vaikų zonos, lounge zona, ceremonijos vieta ar bažnyčia) – nuo 100 € už papildomą zoną.

Už visos šios kainos taip pat slepiasi mūsų darbas iki šventės (konsultacijos, dekoracijų paieška ir kontaktavimas su kitais tiekėjais, dekoracijų paėmimas ir grąžinimas jiems po šventės, dekoro aplanko sukūrimas ir derinimas su Jumis), darbas šventės dieną ir demontavimas po jos. Taip pat naudojame visas savo turimas dekoracijas, jos taip pat įtrauktos į kainą. Užsiimame ir floristika, tad paruošiame ir stalų kompozicijas, nuotakos puokštę, jaunikio butonjėrę.

*Papildomai kainuoja transporto išlaidos, gėlės, žvakės, spauda, tekstilė, jeigu ją reikia nuomoti ir kiti rekvizitai, kurie nuomojami iš kitų tiekėjų.

svenciu dekoravimas
vestuviu dekoravimas